.

ה'שוטף' שוטף אותך?!

 

רודף אחרי השעון? עסוק ב'כיבוי שריפות'? מבזבז שעות יקרות בפתרון בעיות, במקום להשקיע בפיתוח וצמיחה? לא הגיע הזמן להתנהל מעט... אחרת?!

 

האקדמיה לניהול גאה להציג

קורס פיתוח מנהלים:

ה'דחפור' הארגוני והאישי שלך, שיחלץ אותך ואת הארגון שלך, ויוביל ליציאה מהדשדוש ולכיבוש יעדים חדשים - עכשיו בגרסה דיגיטלית ובליווי אישי!

זה קורה בארגונים הכי טובים...

אתה מנהל ארגון, עסק או אפילו צוות, חובש עשרות 'כובעים' ביום, דואג בו זמנית שהעסק יתקתק כמו שעון (שוויצרי), שהלקוחות (והעובדים!) יהיו מרוצים ושהתוצאות לא יאחרו להגיע ליעד.

אתה עסוק וטרוד עד מעל לראש באלף ואחד עניינים (שאיכשהו מוצאים תמיד את הדרך לשולחנך), מלהטט בין ההנהלה לעובדים, ללקוחות וחוזר חלילה, כשאחריות אדירה, אישית וכספית מונחת על כתפיך...

אתה רוצה הרבה יותר

מצד שני למרות העומס הלא הגיוני, אתה לא מפסיק להתעדכן וללמוד, כי אתה יודע, שזהו החמצן של כל עסק וכי עמידה במקום משמעה אחת – ניוון.
לו רק היה לך זמן וכסף, כבר מזמן היית שוכר את אחד התותחים בתחום ומטיס את החברה שלך לגבהים חדשים!

אפשר גם 'אחרת'!

אם התיאור הזה מוכר לך, אתה חווה שחיקה ורודף אחרי הזנב של עצמך ובמקום להוביל את הארגון לעבר אופקים חדשים, רק טרוד כל הזמן בהישרדות, מאבקי כוח ועוד 'זוללי' אנרגיה מכל הסוגים, ובכל זאת לא מוכן לוותר וחולם להשיג הרבה יותר - יש לנו כנראה פתרון בשבילך!

הקורס המוביל לפיתוח מנהלים
עכשיו בגרסה דיגיטלית ובליווי אישי!

למעלה מ-10 שנים בליווי בכירים מארגונים, עסקים, חברות ועמותות, והצורך הגדל והולך, במתן מענה לבדידות הגדולה אותה חווים מנהלים באורח קבע, הביאו את הגב' אדוה פאר מנכ"לית 'אחרת' ומייסדת האקדמיה לניהול, להירתם למשימה ולארוז מאות שעות ניסיון ופתרון בעיות, לצד עשרות כלים ליישום מידי על העסק שלך, בתוך קורס מקצועי ומובנה.

מהאקדמיה לניהול, עד אליך!

מהיום, מכסא המנהלים שלך במשרד, או מהכורסא בבית, בשעות שנוחות לך, תוכל לרכוש כלים מעשיים ליישום מידי על האישיות הניהולית שלך ועל הארגון או העסק שלך. אלה יסייעו לך לטפל ברצפת הייצור, בגיוס עובדים מדויקים, בניהול נכון של העובדים, בהבערת המוטיבציה וחיבור של כולם לחזון שחקוק בעצמות. ובעוד הרבה נושאים שבוערים בארגון או בעסק, וזאת מבלי לבזבז שעות על נסיעות או חניה.

יציאה מאזור הנוחות!

אמנם אתה יושב בנוחות של הכורסא שלך, אבל כמו שאתה יודע, כדי שיקרה משהו- אתה צריך ליצור אותו! אתה מקבל על מגש של כסף רק את התכל'ס, כך שנחסך לך המון זמן על לימודים מיותרים.
וכדי להפוך להיות מנהיג אמיתי - אתה הולך להשקיע מינימום של זמן, אבל במינימום הזה - אתה תתבקש לתת את הכול! והכל זה אומר, להיפגש עם עצמך (במלוא הכנות), לבצע משימות חשיבה והעמקה, לתרגל את הכלים שינתנו לך,
והכי חשוב- להיות איתנו בקשר!

רק שורה תחתונה!

וכשמדובר בזמן שלך, אין לך זמן ובינינו גם לא את הסבלנות, לשבת במשך שעות ולהקשיב להרצאות. זו הסיבה שהסרטונים בקורס הם עד 20 דקות מקסימום! הם נותנים את השורה התחתונה, בלי התפלספויות מיותרות, בדיוק כמו שאתה אוהב: קל, מהיר, תמציתי וקולע – ומעל לכל – זמין ליישום מיידי.

האסימונים לא יפסיקו ליפול!

הקורס הזה מותאם אמנם למנהלים עסוקים, אבל הוא מאד מזוקק ואינטנסיבי ועל כן גם משנה חיים! קדמו לגרסה הנוכחית שלו, לא מעט 'טיסות ניסוי' וקבוצות מיקוד, שבחנו לפרטי פרטים את ההשפעה של כל מודול ותרגיל על המשתתפים לאורך זמן, כשהמסקנות לא אחרו להגיע והצביעו על תועלת עצומה, ניהולית ועסקית, אבל לא פחות מכך גם מורלית מהתהליך!

אז מה בעצם תקבל בקורס?

וואו, כל כך הרבה שאנחנו לא יודעים מאיפה להתחיל. אז קודם כל, לפני שנכנס ממש למידע מפורט נציין, שמעצם ההחלטה לקחת קורס, עוד לפני שתפתח את המודול הראשון, כבר נוצרת אצלך מחויבות לשינוי ובשלות לקראת עליה לרמה הבאה במנהיגות שלך!

בהירות לגבי הצעד הבא!

הקורס יאפשר לך לעצור לרגע את המרוץ של שגרת החיים ולהתבונן על האישיות שלך כמנהיג, על המציאות הניהולית והעסקית מבחוץ, מה שיצור לפניך תמונת מציאות בהירה, ברורה ונטולת 'רעשי רקע' ויעניק לך את הידיעה הוודאית לגבי הצעד הנכון הבא.

שיפור משמעותי ביחסי אנוש!

בסופו של דבר מדובר באנשים, ובעידן של טכנולוגיה, רובוטים, ובינה מלאכותית - ההון האנושי חשוב מאי-פעם! מודול מיוחד בקורס יעניק לך כלים לאבחון סגנונות התקשורת ומערכות היחסים בארגון ויעניק לך כלים לזיהוי כשלים, נטרולם ופיתוח מיומנות הקשבה ותקשורת חיובית.

מהנעת עובדים, לעובדים מונעים!

אחד הדברים שאתה מתמודד איתם, כמו הרבה מנהלים, הוא סוגיית המוטיבציה אצל העובדים. אתה עסוק בלהניע אותם, לתגמל, לתמרץ, לאיים, לפטר, לגייס, לצפות...וזה ממש מתיש ומעייף! מודול שלם בקורס יעסוק בסוגיה הזו, ויפתח כיווני חשיבה חדשים להגדרת המושג "הנעת עובדים". המודול יעביר את האחריות ממך (כן! יש דבר כזה!) אל העובדים שלך. ויהפוך אותם להיות עובדים מחויבים ומחוברים פי 10.

יש לך בעיה? לנו יש פתרון!

בשביל מה לעשות אותן טעויות שוב ושוב?
סוגיות שלמות הנוגעות לבעיות נפוצות ושכיחות, יאפשרו לך להבין כי כל המנהלים מתמודדים עם אותן בעיות כמוך וכי ישנם כלים פרקטיים וזמינים אותם תוכל ליישם כדי להגיע לתוצאות טובות יותר.

מניהול למנהיגות!

אחד הדברים היפים בלהיות מנהל במילניום הנוכחי, היא ההזדמנות לצמוח בהיבט האישי ולהפוך למנהיג, לאדם בעל שליחות שמעצים ארגון שלם תחתיו. הקורס מציג תפיסה חדשה בנוגע לתפקידך כמנהל וסוללת עבורך את הדרך למנהיגות במיטבה!

ארגון מתפתח ולומד –
המילה האחרונה בניהול

ועוד לא דיברנו על עצם ההשקעה בהכשרה מקצועית ובלימוד כלים וטרנדים חדשים בניהול, מה שמאפיין כיום את הארגונים והחברות המובילים ביותר בעולם. וכשאתה מנחיל לארגון שלך כלים של למידה והתפתחות, אתה מעניק לו מתנה ומעמיד אותו בשורה אחת עם התרבות הארגונית העולמית!

אז איך הקורס מתנהל?

הקורס הוא קורס דיגיטלי מצולם בין 14 שבועות, הכולל 5 מודולים, 14 שיעורים מצולמים לצפייה, דפי תרגול, נספחים להרחבה ומידע נוסף, והכי חשוב-ליווי אישי שלנו בווצאפ או במייל, לקבלת משוב על המשימות והתרגילים, דיוקים והמלצות לשיפורים. כמובן גם 'דחיפה' ועידוד :) לאורך הדרך (כל אחד צריך!).
מדי שבוע יפתח עבורך השיעור השבועי לצפייה ובהתאם לכך התרגולים, דפי הספח והקשר האישי במשוב לאחר שליחת התרגיל אלינו.
נרשמים חסומים - יוכלו לקבל את הסרטונים באמצעות פתרונות אחרים (יש פתרונות לכ-ו-ל-ם!)

הקורס שלך לתמיד!

דואג מה יקרה אם פספסת שיעור מסוים? או שלא הצלחת לעמוד במשימה של 48 שעות? אל דאגה! ידע אותי במייל או בווצאפ ואנחה אותך כיצד להמשיך, מה גם שזהו בדיוק היופי של מוצר דיגיטלי, שנשאר שלך לתמיד.

תוכנית הקורס בנויה מ-5 מודולים:

מודול ראשון - מהפנים החוצה:

אני כמנהיג - הכרות עם האני המנהיגותי שלי, כיצד אני פועל ומה יקפיץ אותי לרמה הבאה שלי, להיות מנהיג מוצלח פי 10?

תנאים בסיסיים להצלחה - מהם הדברים שמעניקים לי כוח וישמרו על האנרגיה שלי גבוהה? ומצד שני איך להימנע מזוללי האנרגיה שמצניחים אותי לחוסר אפקטיביות?

אופטימיזציה ניהולית - מהו הדפוס הניהולי שלי כלפי העובדים, ואיזה פעולות אני יכול לעשות כדי להגיע לדפוס האידיאלי מבחינתי?

מודול שני - ממחשבה למעשה:

גיבוש חזון שנחקק בעצמות - איך עושים את זה? בעזרת מה? מהי החשיבות של גיבוש חזון, ואיך רותמים את כולם לעבר המטרה הגדולה?

מטרות חכמות שעושות סדר (ושכל) - איך מטמיעים חזון? מהם הצעדים הנחוצים כדי לתרגם אותו לשפת המעשה?

השליחות - הכרות עם המטרות "הטיפשיות", שהופכות את החזון לכזה שמעורר השראה ומניע לפעולות גדולות ומשמעותיות.

מודול שלישי - מהקדקוד לבסיסים:
תקשורת אפקטיבית עם כלל הגורמים

אבחון עצמי - מהו דפוס התקשורת שלי? איך אוכל לאבחן דפוסי תקשורת של אחרים? איך לדבר בשפה נכונה שתתאים לצד השני, ותגרום לו להקשיב לי ולא להתנגד באופן מיידי?

כשלים בתקשורת וכלים מעולם הגישור - נזהה 'מלכודות' תקשורת נפוצות, ונלמד איך לנטרל אותן. נכיר "כלים גישוריים" שבעזרתם ניתן להתגבר על מוקשים וליצור פתרונות, גם לקונפליקטים מורכבים.

מודל ההד"ק - מערכות יחסים מטבען מייצרות חיכוכים וכש'היד קלה על ההד"ק', התוצאה עלולה להיות הרסנית. הטמעת מודל ההד"ק (הכנה, הקשבה, דיבור, קשר), יכשיר אותנו להתמודדות נכונה בזמן אמת וימנף את השגרה הניהולית.

מודול רביעי - מהמוח ללב:
יצירת מוטיבציה - הדלק להנעה תמידית

זיהוי צרכים והתאמת תמריץ - הבסיס הוא ההבנה שלכל אחד ישנם צרכים אחרים, וממילא, לא כל תמריץ יתמרץ כל אחד :). נלמד כיצד לאבחן את השלב בו נמצא העובד/לקוח/גורם אחר המצוי מולנו, ועל פי זה להשפיע עליו בצורה מדויקת.

אמון מגביר מוטיבציה - האמון הוא אחד הגורמים המצויים בקשר ישיר עם מוטיבציה. איך אני מגביר את האמון בצוות שלי, מול האנשים שאני עובד איתם, באופן שהם ירגישו את זה, ורמת המוטיבציה שלהם תעלה?

מוטיבציה כמנוע פנימי - מהי הדרך להפוך את המוטיבציה למנוע פנימי שיפעל בהתמדה אצל העובדים? מהי הדרך שתשחרר אותך סוף סוף מהעול הגדול של "אני צריך להעלות להם את המוטיבציה?". הם יעשו את זה מעצמם.

מודול חמישי - שיגרה לצמיחה:

שגרות ניהול - כל דבר טוב שרוצים להפוך להרגל צריך להטמיע בשגרה. כך גם בעולם הניהול, ביסוס שגרות ניהול, מבטיח סיכוי גדול יותר של התמדה והצלחה ביישום פעולות מצמיחות. מהי הנוסחה המדויקת לכך? הכול בתכנית!

מיקוד סוד ההצלחה - כשנמצאים בתהליך של למידה, חקירה וביסוס הרגלים- החשש שלנו הוא תמיד... נכון, 'היום שאחרי' :(. איך נצליח להצליח שוב ושוב גם אחרי שנסיים את התהליך בקורס? ווארן באפט, האיש השלישי מעשירי העולם, מלמד אותנו את נוסחת המיקוד המנצחת, שמובילה לרמה הבאה של מנהיגות, ביצועים והצלחה.

אבל זה עוד לא הכול,
יש גם בונוסים!

אוקי, אז כמה זה עולה?

רק על מנת לסבר את האוזן, עבור תהליך ליווי מינימלי בן 3 חודשים למנהלים, אנו גובים 17,550 ₪, כשבדרך כלל ממשיכים לשלושה חודשים נוספים, בליווי רופף יותר.
כאן אתה מקבל בדיוק את אותם חומרים (למען האמת הרבה יותר!), עובר בדיוק את אותו תהליך, עם ליווי אישי דרך המייל או הווטסאפ, שמעניק לך משוב, הכוונה והמלצות, כשאתה נדרש לשלם פחות משליש ממחיר הליווי! ובסיום הקורס אתה מקבל את אותו "ליווי רופף" ששומר עליך מחוייב להמשך עבודה עצמית, וטיפוס לרמה המנהיגותית החדשה שלך!
כשהקורס, כולל כל התהליך כולו נשארים ברשותך לשימושך בעתיד ו-ל-ת-מ-י-ד!

525 ₪ 12X תשלומים
או רק 5,400 ₪ במזומן!

הבנתי, אני רוצה להתייעל,
להתקדם ולשפר תוצאות בניהול שלי
 

האמת שאינך מסכן דבר!

אינך מסכן דבר ומלוא האחריות על התוכנית, עלינו! אנחנו כל כך בטוחים בקורס ובהשפעה העצומה שלו על העסק שלך, שאין לנו שום בעיה להבטיח לך אחריות של 100% על ההשקעה שלך!
במילים אחרות, אם לאחר צפייה בשיעורים, ביצוע המשימות וההמלצות שיינתנו לך במהלך הליווי, קשר אישי איתי ושיח פתוח, לא תרגיש שהתקדמת, התייעלת, הגעת לתובנות והפקת תועלת מהקורס, כספך יוחזר לך במלואו וללא שאלות נוספות!

בוא ותשמע מה יש למנהלים לומר על התהליך:

כמנהלת צוות הייתי עסוקה נון סטופ במאבקים פנימיים ששאבו לי את הכוחות. בזכות הקורס של אדוה פאר למדתי את סגנונות התקשורת בצוות שלי והתוצאות שלי השתנו פלאים! רק בשביל זה היה שווה לי כל שקל!

שרה ג.
מנהלת בית ספר במרכז

H

הנני להביע את הערכתי העצומה של סיוע מתוך הלב ובראיה נכוחה בהצלחת המוסדות. פתחתם את השער להצלחה ע"י סדר וארגון נכון וב"ה מתממשות שאיפותיכם ואנו צועדים עם תחושת בטחון וקרקע מוצקה.

הרב שלום, נ.
מנכ"ל מוסדות חינוך ותורה

H

כמנהלת מסגרת מורכבת, אני חווה אתגרים רבים, מכל מיני בחינות וממשקים. מאז שהכרתי את אדוה, היכולת הניהולית שלי ממש עלתה לרמה הבאה, אני מרגישה את זה, ומקבלת מהסביבה פידבקים על שינוי משמעותי. שמעתי את אחד הבכירים במערכת שאמר "זו ממש יעל אחרת".
כשאני חושבת 'אדוה', עולות למולי העיניים הגדולות, החמות, החכמות והשנונות!!! אנרגיה חיונית והמון פיקחות, שעוזרות לי לראות כל קושי - כמבוך מרתק!

יעל ב.
מנהלת בית ספר שיקומי

H

כבעל עסק עצמאי הגעתי לקורס בגלל בעיה קשה בניהול זמן. מצאתי את עצמי עסוק כל הזמן בכיבוי שריפות ואף פעם לא מצליח להגיע למה שבאמת חשוב לעסק שלי. בזכות הכלים שלמדתי בקורס, אני מנהל נכון יותר את המשימות שלי ואת האנרגיה שלי. המילה "תכנון" נכנסה לי חיים, ואני כבר רואה שיפור משמעותי!

משה ל.
מנכ"ל חברה בתחום השינוע

H

אם אני רוצה להגיד את זה בקצרה, לאדוה יש משהו אחר, שמתחבר באמת וגורם לדברים לקרות! האישיות המיוחדת, הקשר האישי, ההתמסרות שלה לתהליך, להצלחה של האחר- זה הקסם שמתחולל ומוביל לתוצאות מפתיעות.

שרי ק.
מנהלת עמותה בתחום ילד ונוער

לתשלום לחץ כאן

 

יש לך שאלות נוספות שטרם קבלת עליהן תשובה?
אם אתה עדיין מתלבט ולא בטוח שהקורס מתאים לך, אנחנו מזמינים אותך לעשות זאת מולנו! ניסיון עתיר שנים מול בכירים במגזר הדתי והחרדי ומגוון סוגיות בניהול, יסייעו לנו לזהות את הצרכים המדייקים שלך, להתאים לך מענה מקיף והולם ובמקרה הצורך להפנות אותך הלאה.

אדוה פאר
וצוות האקדמיה לניהול

חייג כעת:
033-723414

או כתוב אלי ישירות בסמס או ווטסאפ
054-6081200

אפשר גם למייל האישי שלי
adva@aheret.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.